Анонси

Український культурний фонд набирає волонтерів


Український культурний фонд запрошує волонтерів! Приєднуйся до новоствореної державної установи, яка цього року надала грантову підтримку 298 українським та міжнародним проектам у сфері мистецтв та культури. Серед них музейні та театральні проекти, музичні та кінофестивалі, художні резиденції та творчі лабораторії, інтерактивні виставки та фешн-покази. Команда Українського культурного фонду розробила повний цикл грантової підтримки проектів, адаптувала найкращий міжнародний досвід у своїй практиці, що в результаті – сприяє створенню нових культурних сенсів та мереж в Україні, а також реалізації проектів національного та міжнародного значення. Український культурний фонд шукає волонтерів для допомоги у проведенні заходів фонду: підсумкової конференції, інформаційних днів та тренінгів – для грантерів УКФ 2018 року та майбутніх заявників 2019 року. Оголошення нових конкурсів та програм УКФ – незабаром! Кого запрошують:
  • випускника або студента вищого навчального закладу (бажано культурологія, соціологія, політологія, проектний менеджмент, маркетинг, державне управління та ін.)
  • вмотивованого члена команди, що має бажання навчатися новому та працювати, готового до виконання завдань в межах встановлених часових рамок
Перевагами будуть:
  • знання Excel
  • володіння англійською мовою на рівні B2 та вище (інші мови - плюс)
УКФ цінує своїх волонтерів, тому:
  1. програма триває 1 місяць
  2. графік гнучкий, його можна поєднувати з навчанням
  3. кількість годин фізичної присутності в офісі буде обговорено  під час інтерв'ю
  4. кандидатам буде запропоноване працевлаштування
Надсилай резюме, та короткий мотиваційний лист з посиланням на свій профіль в соцмережі на info@ucf.in.ua до 12.11.2018, вказавши в темі листа «Я – ВОЛОНТЕР УКФ» Деталі: https://ucf.in.ua/news/volunteers.