Головні новини
Російсько-Українська війна

Українські сапери отримали піротехнічну машину важкого типу на базі MAN

Державна спеціальна служба транспорту у рамках міжнародного проєкту Європейського Союзу отримала піротехнічну машину важкого типу на базі MAN.

Українські сапери отримали піротехнічну машину важкого типу на базі MAN - зображення
Фото - 711 бригада охорони ДССТ 2024р

Про це повідомила Державна спеціальна служба транспорту.

Дану машину передала компанія Validus Special Auto.

Українські сапери отримали піротехнічну машину важкого типу на базі MAN - зображення
Українські сапери отримали піротехнічну машину важкого типу на базі MAN - 1 - зображення
Фото - 711 бригада охорони ДССТ 2024р

У Держспецтрансслужбі зазначили, що завдяки ній сапери розширили свої можливості у боротьбі з вибухонебезпечними предметами.

"Сучасна техніка дозволяє оперативно виїжджати до місця виявлення вибухонебезпечних предметів, транспортувати спеціальне майно та спорядження, безпечно переміщати великі та важкі боєприпаси до місця їх знищення", —

йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на території Київської області вже два роки триває розмінування. Щодня сапери знищують смертоносні снаряди, залишені окупантами. Попри це лишаються нерозмінованими ще понад 9400 га територій сільськогосподарського призначення, Тож обстеження територій триває. Допомагає шукати вибухонебезпечні предмети на полях машина механізованого розмінування.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.