#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Подорожі

Українське місто увійшло в топ найцікавіших у Європі

31.12.2021
В список туристичної команди Independent потрапила перлина Чорноморського узбережжя – місто Одеса.

Українське місто увійшло в топ найцікавіших у Європі - зображення
Фото: pixabay

У рейтингу найцікавіших міст Європи, складеному британським виданням The Independent, Одесу називають, можливо, найгарнішим у всьому колишньому Радянському Союзі. Особливо відзначили курортний район Аркадія.

“Тут на вас чекають чудова архітектура ХІХ століття і багата спадщина, а також чудовий пляж у південному передмісті Аркадії. Зупиніться у гарно облаштованому готелі, такому як “Морський”, збудованому на початку XX століття неподалік Чорного моря. Ціни є дуже розумними – 60 фунтів стерлінгів або близько того за двомісний номер, включаючи сніданок”, – йдеться у матеріалі.

Окрім українського курортного міста до списку рекомендованих напрямків для подорожей у наступному році у список увійшли Сіліт (Хорватія) Відень (Австрія), Ханья (Кріт), Париж (Франція), Сеул (Південна Корея), Каунас (Литва), Осло (Норвегія).

Нагадаємо, Київ посів 82 місце в світовому рейтингу "розумних" міст світу Smart City Index. Таким чином, за впровадженням технологій в місті українська столиця випереджає Токіо, Будапешт, Бухарест, Рим та Ріо-де-Жанейро.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.