#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Війна з Росією

Українська розвідка: Війна може тривати до кінця року і довше (ВІДЕО)

27.05.2022
Президент росії володимир путін готовий вести довготривалу війну проти України – щонайменше до кінця 2022 року. Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" розповів представник військової розвідки України Вадим Скібіцький.

Путін не відмовляється від своїх планів. Ця війна буде затягуватися. Наскільки буде затягнута активна фаза, це буде вересень місяць чи це буде жовтень, чи це буде до кінця року – це залежить від нашого спротиву, від стану наших сил оборони і від тої допомоги яку нам надають.

Ми знаємо ті плани і наміри, які має ворог. Ми чітко усвідомлюємо ті загрози, які постають.

Ми прогнозуємо можливий характер дій, а відповідно і нашу відповідь і проведення як оборони, в тому числі і контрнаступальних дій для того, щоб повернути наші території.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.