Головні новини

Українська легкоатлетка шокувала чемпіонку Європи, обійшовши її на останніх сантиметрах дистанції (ВІДЕО)

Фото шокованої 29-річної іспанки, коли вона зрозуміла, що втратила медаль, обійшли всі світові ЗМІ.

Українська легкоатлетка Людмила Оляновська драматично здобула бронзову медаль у спортивній ходьбі на 20 км на чемпіонаті Європи, що проходить з 7 по 12 червня у Римі. 31-річна уродженка села Солобківці (Ярмолинецький район, Хмельницька область) спромоглася вирвати нагороду на останніх сантиметрах дистанції.

За кілька метрів до фінішу Лаура Гарсія-Каро впевнено йшла на третє місце, і, не бачачи небезпеки з боку нашої співвітчизниці, достроково стала святкувати свій успіх.

У той момент, коли 3-разова чемпіонка Європи радісно підняла руки, вона побачила, як її оминає українська легкоатлетка.

У результаті на фініші спортсменок розділило 8 десятих секунди.

Олянівська є заслуженим майстром спорту України (2015), бронзовою призеркою чемпіонату світу (2015) та Європи (2014) з легкої атлетики.

Власниця чинних національних рекордів України зі спортивної ходьби на дистанціях від 5000 м до 20 км.

Нагадаємо, правоохоронці Київщини вибороли призові місця в чемпіонаті України з легкої атлетики.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.