Новини Київської області

Старші сержанти поліції Київщини, отримали срібні нагороди. Вікторія Ковба, подолала свою дистанцію у 1 500 метрів за 4 хвилини 32 секунди, Владислав Фінчук – 800 метрів за 1 хвилина 49 секунд.

Правоохоронці Київщини вибороли призові місця в чемпіонаті України з легкої атлетики - зображення

Правоохоронці Київщини вибороли призові місця в чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Київщини.

18-19 травня, в місті Луцьк, пройшов чемпіонат України з легкої атлетики. Серед учасників змагань були правоохоронці Київщини: поліцейський полку поліції особливого призначення сержант поліції Василь Сабуняк, поліцейські Батальйону конвойної служби, старший сержант поліції Вікторія Ковба та старший сержант поліції Владислав Фінчук.

За підсумками змагань поліцейським-спортсменам вдалося вибороти призові місця. Василь Сабуняк здобув золоту нагороду, продемонструвавши блискучий результат, на дистанції 3 000 метрів з перешкодами за 8 хвилин 56 секунд.

Нагадаємо, староста Бабинців - Андрій Купраш став бронзовим призером Чемпіонату Європи з футболу серед мерів. У груповому етапі українці здолали Словенію після зустрічі, що завершилася результатом 2:1, та Польщу з фінальним рахунком 1:0, а також зіграли внічию з Чехією при цифрах 3:3.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.