Українка стала другою віце-міс у конкурсі «Міс фотомодель світу»
Наприкінці вересня, в турецькому місті Кушадаси, відбулися конкурси краси «Принцеса світу» і «Міс фотомодель світу». Дівчина з Ізмаїлу - Катерина Знаєвська стала другою віце-міс конкурсу, а також здобула титули Princess of the Globe / Universe-2019 Poland і Miss Photogenic-2019.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/o_1dmbjo5n0tbq1kfnunqriu1hso80.jpeg)
Організатором заходів виступила Всесвітня ліга краси і моди WLBF, яка більше 30 років займається організацією і проведенням найпрестижніших світових конкурсів краси. Протягом двох тижнів з 50 учасниць, які пройшли попередній відбір в 35 країнах світу, обирали переможниць для двох конкурсів краси. Серед них була і наша землячка, ізмаїльчанка, фотомодель Катерина Знаєвська.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/o_1dmbjhsap8idr53itaos0ghe5v.jpeg)
Відзначимо, що Катерина брала участь в обох конкурсах. Завдання були такими ж, що і на всіх конкурсах: талант-шоу, дефіле в брендовому одягу, дефіле у вечірніх сукнях і купальниках. У конкурсі краси «Міс фотомодель світу-2019» ізмаїльчанка стала другою віце-міс. Також Катерина здобула титули Princess of the Globe / Universe-2019 Poland і Miss Photogenic-2019.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/o_1dmbjf4fvokhi9c1etb959upt2q.jpeg)
“Конкурси проходили в п’ятизірковому готелі Amara SEALIGHT elite, де ми були повністю забезпечені всім необхідним, а найголовніше, – перебували в безпеці і комфорті. Мені було подвійно складно, тому що я представляла свою історичну батьківщину – Польщу, а також Україну. Я дуже вдячна організаторам конкурсу і всім, хто зробив нас у ці дні трішки кращими і сильнішими“, - розповіла дівчина.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/o_1dmbjf4g0kse1dn11csgfa91svq30.jpeg)