#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

Українець забув в аеропорту «Бориспіль» валізу, повну таблеток із прекурсорами

26.11.2020 Оксана Кириленко 0

У покинутій валізі митники виявили понад 75 тисяч таблеток.

Фото: Київська митниця Держмитслужби

Судячи з багажної бірки на валізі, вона належить одному з авіапасажирів, які прибули з Туреччини.

Про це повідомила Київська митниця Держмитслужби.

Там зауважують, що у валізі знаходилися лише 471 упаковка з 75 360 таблетками, і не було жодної особистої речі, які зазвичай подорожуючі беруть в дорогу.

Митники також розповіли, що чоловік по прильоту забрав з багажної стрічки в аеропорту не свою валізу, і лише через тиждень після цього він вирішив повернутися в аеропорт вже за своєю валізою.

При перетині кордону цей авіапасажир скористався спрощеною системою «зелений коридор», що мало б гарантувати відсутність у нього предметів, заборонених або обмежених до переміщення.

Фото: Київська митниця Держмитслужби

«Оскільки у складі виявленого препарату Trifed є прекурсори, обіг яких обмежено і стосовно яких встановлюються заходи контролю, його буде вилучено. Таким чином, власник валізи її вже не отримає», - наголошують у митниці.

Довідка. Прекурсори - це речовини, що використовуються при виготовленні, виробництві чи переробці наркотичних засобів і психотропних речовин.

Захисники кордону припускають, що валізу пасажир забув навмисне, щоб вивчити схему проведення митного контролю пасажирів та їхнього багажу, для можливого налагодження незаконного каналу переміщення в Україну заборонених та обмежених до ввезення медичних препаратів.

Раніше «Погляд» пиcав, що іноземець намагався нелегально ввезти в Україну брендові речі.

Також митники «Борисполя» виявили в українки незадекларованої валюти на 1,4 млн грн.