#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

«Українці чинитимуть опір»: флешмоб на тлі загрози РФ (ВІДЕО)

08.12.2021
4 грудня в Україні розпочався флешмоб. На сьогодні понад 2,6 тис. осіб взяли у ньому участь.

Українці в соцмережах запустили флешмоб #UkrainiansWillResist або «Українці будуть чинити опір». Він з‘явився, аби продемонструвати країні-агресору готовність колективно протистояти новому наступу на наші кордони.

Організатором флешмобу виступив Андрій Левус.

«Ніхто не змусить українців прийняти ультиматум Кремля. «Миру» на умовах Росії все одно не буде – навіть якщо Захід домовиться з Путіним, а влада Зеленського капітулює – #УкраїнціЧинитимутьОпір російським окупантам!» – написав він.

Українці переважно за допомогою картинок та мемів, показують, як вчинять з ворогом у разі вторгнення на нашу територію. А також публікують фото з жестом, що виражає відмову.

Саркастично згадують і президента Росії Володимира Путіна.

«Путін, ласкаво просимо до пекла!», - йдеться в пості організатора.

Свою готовність захищати країну за кілька днів флешмобу публічно висловили вже понад 2,6 тис. осіб. Акцію активно підтримали й іноземці.

Нагадаємо, головне управління розвідки України повідомило, що російські окупаційні війська стягують додаткову артилерію й танки до лінії зіткнення на Донбасі, порушуючи домовленості про відведення важкого озброєння.

Раніше повідомлялося, що за інформацією розвідки США, масштабне військове вторгнення Російської Федерації може відбутися вже на початку 2022 року.