#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Світ-суспільство

Україна посилює охорону кордону з Білоруссю

11.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

МВС не виключає, що і в Україні спробують розвивати такий сценарій, як на кордоні Білорусі та Польщі.

ДПСУ

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський на брифінгу після засідання РНБО.

Україна збільшить вдвічі кількість прикордонників на найбільш уразливих ділянках українсько-білоруського кордону. Також МВС посилить кордон силами Національної гвардії, Нацполіції, залучить сили територіальної оборони.

За словами міністра у випадку чого, правоохоронці діятимуть жорстко.

«Ми не виключаємо, що і в Україні спробують розвивати такий сценарій, як на кордоні Білорусі та Польщі. Реакція українських правоохоронців буде чіткою, жорсткою, коректною у межах закону, що регулює захист держрубежу».

Денис Монастирський

Окрім самого кордону, прикордонники, нацгвардійці та правоохоронці також патрулюватимуть у прикордонних районах.

Наразі ж ситуацію на українсько-білоруського кордоні називають контрольованою, груп незаконних мігрантів поки зафіксовано не було.

Як повідомляв «Погляд», на кордоні Польщі з боку Білорусі тисячі мігрантів вже не перший день намагаються прорвати оборону європейської митниці. У свою чергу озброєні польські прикордонники вже готові застосувати вогонь. Також днями стало відомо, що мігранти з Білорусі намагалися прорвалися до Польщі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.