#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Україна
Політика

Україна отримає від МВФ 700 мільйонів доларів кредиту (ВІДЕО)

23.11.2021 0

Міжнародний валютний фонд виділив Україні транш кредиту на 700 млн доларів.

https://www.youtube.com/embed/3C8y6rff6rc

Про це повідомляє сайт МВФ.

22 листопада 2021 року виконавча рада Міжнародного валютного фонду завершила перший огляд у рамках програми stand-by для України та схвалила продовження угоди.

Як результат, МВФ схвалив продовження дії угоди Stand-By до кінця червня 2022 року. А також запит української влади на звільнення від недотримання критерію ефективності в грудні 2020 року щодо гарантованого державою боргу.

Рішення Фонду розблоковує другий транш для України у рамках програми обсягом 500 млн спеціальних прав запозичень, або 699 млн доларів.

Продовження виконання програми stand-by дасть можливість Україні отримати наступні транші від МВФ загальним обсягом 1,6 млрд СПЗ, тобто понад 2 млрд доларів.

Кошти від МВФ мають допомогти українській владі впоратися з наслідками від COVID-19, підтримати відновлення економіки та просунутися вперед у важливих структурних реформах.

Президент України Володимир Зеленський вже подякував за прийняте рішення МВФ на своїй сторінці у Twitter:

«Вдячний раді директорів МВФ за позитивне рішення щодо завершення перегляду програми stand-by, яке передбачає виділення траншу обсягом близько $700 млн. Ці кошти ми спрямуємо на підтримку фінансової системи й боротьбу з наслідками COVID-19. Програма МВФ буде продовжена»

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.