#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Суспільство
Культура

Україна опинилася у списку 25 найкращих місць для подорожей від National Geographic

19.11.2021 1

Експерти відомого журналу про географію, природу, культуру та подорожі рекомендують наступного року здійснити подорож до річки Дунай.

National Geographic презентував добірку з 25 місць, які варто відвідати 2022 року. Україна також опинилася у списку завдяки річці Дунай, яка протікає через територію 10 країн.

Видання розділило місця на п’ять категорій – природа, пригоди, екологічність, культура та історія, а також сім’я.

Щодо України, National Geographic пише, що «катання на човні Дунаєм може здатися подорожжю по царству казок, з його захоплюючими видами замків, середньовічних міст і величних палаців, які допомагають оживити європейську історію».

Як відомо, річка проходить через 10 європейських країн  - Німеччину, Австрію, Словаччину, Угорщину, Хорватію, Сербію, Румунію, Болгарію, Молдову та Україну.

Зазначається, що більшість круїзних маршрутів по Дунаю включають зупинки, принаймні, в чотирьох з них, з сімейними прогулянками, тими, хто пропонує активності для дітей на березі.

З повним списком рекомендованих місць для відпочинку у 2022 році від National Geographic можна ознайомитися на сайті видання.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.