#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство
Культура

Україна опинилася у списку 25 найкращих місць для подорожей від National Geographic

19.11.2021

Експерти відомого журналу про географію, природу, культуру та подорожі рекомендують наступного року здійснити подорож до річки Дунай.

National Geographic презентував добірку з 25 місць, які варто відвідати 2022 року. Україна також опинилася у списку завдяки річці Дунай, яка протікає через територію 10 країн.

Видання розділило місця на п’ять категорій – природа, пригоди, екологічність, культура та історія, а також сім’я.

Щодо України, National Geographic пише, що «катання на човні Дунаєм може здатися подорожжю по царству казок, з його захоплюючими видами замків, середньовічних міст і величних палаців, які допомагають оживити європейську історію».

Як відомо, річка проходить через 10 європейських країн  - Німеччину, Австрію, Словаччину, Угорщину, Хорватію, Сербію, Румунію, Болгарію, Молдову та Україну.

Зазначається, що більшість круїзних маршрутів по Дунаю включають зупинки, принаймні, в чотирьох з них, з сімейними прогулянками, тими, хто пропонує активності для дітей на березі.

З повним списком рекомендованих місць для відпочинку у 2022 році від National Geographic можна ознайомитися на сайті видання.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.