#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Суспільство
За кордоном

Україна названа у рейтингу наймогутніших країн світу

16.12.2019 0 Косянчук Інна 0

За версією американського журналу U.S.News & World Report, наша країна зайняла 39 місце з 80 у рейтингу за підсумками року

Україна потрапила до рейтингу наймогутніших країн світу за підсумками 2019 року, зайнявши 39 місце з 80.

Американський новинний журнал U.S.News & World Report, який виходить у Вашингтоні з 1933 року,  опублікував рейтинг могутності країн світу за 2019 рік. До укладеного аналітиками BAV Group і Wharton School Університету Пенсильванії ТОП-80, який ґрунтується на опитуванні понад 20 тисяч людей, увійшла й Україна.  

Наша країна на 39 місці у списку наймогутніших країн світу.

Експерти під час оцінки враховували такі фактори, як економіка, військова міць, політичний вплив, лідерство у світі та членство і участь країни у міжнародних альянсах.

Переможцем рейтингу стали Сполучені Штати Америки. Другу сходинку посіла РФ, третє місце у  Китаю. Також до першої десятки входять Німеччина, Велика Британія, Франція, Японія, Ізраїль, Саудівська Аравія та Південна Корея.

На 35 місці – Білорусь.

Втім, рейтинг України вищий, ніж у Фінляндії, Греції, Оману, Казахстану, Польщі, Азербайджану, Індонезії, Філіппін, Аргентини, Португалії, Сербії, Чехії, Румунії, Угорщини, Болгарії, Хорватії, та низки інших держав.

У  кінці рейтингу впливу в світі – Латвія, Литва, Словенія і Словаччина. Замикає список Естонія, во на 80 місці.

Джерела: Укрінформ, Прямий