#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

Україна допоможе Європі медичним спиртом

02.04.2020 Бобрик Юлія 0

Але тільки після того, коли буде забезпечено внутрішній ринок.

Після допомоги ЄС у розмірі 80 млн євро для підтримки української системи охорони здоров’я та економіки, Україна у відповідь пообіцяла Європі медичний спирт. Як повідомляє прес-служба Кабміну, Україна та Європейський Союз виступлять єдиним фронтом у боротьбі з пандемією коронавірусу та його наслідками.

Нагадаємо, про перший пакет підтримки для України стало відомо ще кілька днів тому. Допомога у розмірі 80 млн євро має бути спрямована на підтримку: системи охорони здоров’я України; економіки України, зокрема малих і середніх підприємств (МСП); найбільш постраждалих від кризи у співпраці з партнерськими громадськими організаціями.

Наразі ж стало відомо, що у відповідь Україна пообіцяла допомогти Європі з медичним спиртом.

«Вдячний послу ЄС в Україні за потужну підтримку. Зі свого боку, Україна також готова підтримати ЄС. Це питання вже узгоджене з Президентом Володимиром Зеленським. Україна – один з найбільших світових виробників медичного спирту. Зараз наші заводи працюють на повну потужність, і коли буде забезпечено внутрішній ринок, ми готові надавати цей ресурс для допомоги іншим країнам», – повідомив Глава Уряду у своєму Telegram-каналі після зустрічі з послом Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом.