Новини
Україна
Здоров'я

Україна домовилася про закупівлю 300 тис. курсів ще одного препарату від COVID-19

Ліки будуть використовувати для амбулаторного лікування коронавірусу.

Україна домовилася про закупівлю 300 тис. курсів ще одного препарату від COVID-19 - зображення

За результатами проведеної експертизи, в Україні допущено до екстреного медичного застосування "Паксловід". Ці ліки будуть використовувати для амбулаторного лікування COVID-19. Про це повідомили в Telegram-каналі МОЗ України.

Також зазначається, що міністерство вже підписало контракт із виробником препарату – компанією Pfizer – на постачання в Україну 300 тис. курсів препарату. Наразі ж узгоджується графік його поставки.

"Препарат "Паксловід" призначений для використання у першу чергу для пацієнтів із груп ризику з метою уникнути погіршення стану та переходу захворювання із легкого чи середнього ступеня тяжкості до важкого та уникнути госпіталізації".

МОЗ України

Нагадаємо, днями перші українські пацієнти отримали нові ліки від COVID-19. Препарат призначають хворим, які потрапляють у стаціонар і мають ризик загинути. Цю партію ліків від COVID-19 Україна отримала в перший тиждень лютого. Тоді було доставлено 60 тисяч курсів препарату, а до квітня цього року Україна має отримати ще 240 тисяч курсів препарату. Раніше також повідомлялося, що в Україну також доставили ще один препарат, яким лікують у COVID-стаціонарах, при цьому січневу партію цих ліків розвезено в регіони.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.