#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Анонси
Культура
Події
За кордоном

Ukrainian Institute оголосив конкурс для ілюстраторів книжок

24.01.2020 0 Косянчук Інна 0

Переможці - ілюстратори у сфері книжкового мистецтва візьмуть участь у програмі Illuminate в Парижі

П’ять переможців конкурсу візьмуть участь у програмі мобільності для ілюстраторів книжок Illuminate. Професійний візит відбудеться у межах  книжкового салону Livre Paris у Парижі, який триватиме з 20 по 23 березня 2020 року.

«Спеціальна програма візиту, розроблена Українським інститутом, дасть змогу учасникам познайомитися з представниками закордонних видавництв, презентувати свої портфоліо, відвідати інституції та галереї, які співпрацюють з ілюстраторами книжок, а також взяти участь у заходах салону», зауважує Український інститут на своїй Фейсбук-сторінці.

Останній день подачі заявок – 7 лютого 2020 до 23:59 за київським часом.

У програмі, складеній Українським інститутом для учасників граму для учасників Illuminate  -зустрічі з представниками зарубіжних видавництв та презентація портфоліо учасників, відвідування інституцій та галерей, які співпрацюють з ілюстраторами.

«За результатами поїздки учасники створюють творчі роботи — замальовки у форматі коротких графічних історій, в яких розповідають про досвід поїздки, який був би корисний їхнім колегам. Український інститут, пропонуючи цю програму, розглядає українських ілюстраторів як гравців книговидавничого сектору з потенціалом до міжнародної співпраці та таких, які можуть покращити видимість України у сфері книжкового мистецтва», інформує Український інститут.

Ukrainian Institute відшкодовує учасникам програми транспортні витрати з/до України (переліт Київ-Париж-Київ, проїзд до Києва учасники забезпечують самостійно); проживання; квиток на виставку.

Ознайомитися з умовами програми можна за посиланням.

Критерії оцінювання заявок – за посиланням.

Подати заявку на конкурс можна за посиланням.

ДОВІДКА. Паризький книжковий салон Livre Paris - платформа для фахового спілкування та для понад 800 подій,найвідоміша і наймасштабніша подія у літературному середовищі Франції. Щороку його відвідує понад 100 тисяч осіб, з них майже 30 тисяч осіб —фахова аудиторія. Livre Paris цьогоріч відбуватиметься 33-й раз.