#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна-суспільство
Політика

Указом президента запроваджено санкції проти депутата від ОПЗЖ Тараса Козака

03.02.2021 0 Косянчук Інна 0

2 лютого Володимир Зеленський постановив ввести в дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» проти власника телеканалів  NewsOne, 112 та ZIK, та власне і щодо цих ЗМІ також.

Фото ІА "Погляд"


Указом президента України №43/2021 від 2 лютого 2021 року введено  в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Про це повідомляється на офіційному сайті президента України.

Згідно додатку №1 до указу, запроваджено санкції проти Козака Тараса Романовича.

Проти нього як фізичної особи запроваджено такі санкції терміном на 5 років:

1) блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном;

2) обмеження торговельних операцій;

3) обмеження, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України;

4) запобігання виведенню капіталів за межі України;

5) зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань;

6) анулювання або зупинення ліцензій та інших дозволів, одержання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності;

7) повна або часткова заборона вчинення правочинів щодо цінних паперів, емітентами яких є особи, до яких застосовано санкції згідно з цим Законом;

8) припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави;

9) заборона передання технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності;

10) інші санкції, що відповідають принципам їх застосування, встановленим цим Законом

Згідно додатку №2 до указу, запроваджено санкції проти таких юридичних осіб, як товариства з обмеженою відповідальністю «АРІАДНА» ТВ,   «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ», «ТВ ВИБІР»,  «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "112-ТВ"», «ЛІДЕР ТВ»,  «ПАРТНЕР ТВ» «НОВИНИ 24 ГОДИНИ», «Нові комунікації».

Проти кожної з цих юридичних осіб запроваджено санкції також на 5 років.

Указом президента доручено  Кабміну разом зі СБУ та Нацбанком України забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), передбачених пунктом 2 цього рішення; МЗС доручкно поінформувати компетентні органи ЄС, США та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

Журналісти ІА «Погляд» увімкнули телевізори і побачили, що указ президента уже діє – деякі із зазначених каналів припинили працювати.

Як повідомляв «Погляд», Олександра Дубінського виключили з фракції «Слуга народу».

Також «Погляд» інформував, що парламент ухвалив закон про всеукраїнський референдум.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.