У зоні ЧАЕС виявили снаряд
Днями у селі Залісся на Чорнобильщині виявили вибухонебезпечний предмет.
До оперативно-диспетчерської служби 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Чорнобиль надійшло повідомлення про виявлення предмета, схожого на снаряд часів Другої світової війни, в районі села Залісся.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/IMG-2447a09e9d2786f6c3ae0793707d0f5e-V.jpg)
Рятувальниками проведено ідентифікацію даного вибухонебезпечного предмета та встановлено, що знайдено снаряд 122 мм часів Другої світової війни.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/IMG-50338df453c54cd9dfb090fc1cbd8f54-V.jpg)
Проведено маркування місця виявлення снаряду та організовано охорону, йдеться в повідомленні ДСНС Київщини.
Раніше "Погляд" писав, що на Київщині виявили та знищили 124 артилерійські снаряди. "Вибухову" знахідку було знайдено у селі Лук’янівка Таращанського району.