Новини
Вишгород
Чорнобиль
Кримінальні новини

У зоні ЧАЕС із 7 незаконних туристів один загубився


Екстремальний туризм у зоні відчуження завершився зникненням одного зі сталкерів.

Про зникнення 19-річного товариша до поліції повідомив 21-річний молодик. Хлопчину за кілька годин розшукали працівники Вишгородського районного управління поліції спільно зі співробітниками Державної служби з надзвичайних ситуацій в Київській області в районі відселеного села Черевач.

Крім того, в місті Прип’ять було виявлено ще 5-х громадян віком від 22 до 35 років, які незаконно проникли на заборонену територію. Це жителі Харківської та Житомирської областей.

Для екстремалів такий туризм завершився складанням протоколів за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Рішення винесе суд.

«Погляд» також писав, що у зоні ЧАЕС виявили туристів-екстремалів із Чернівців та Чернігівщини, які пробрались на заборонену територію повз КПП.

Аналогічний випадок стався у лютому цього року. П’ятеро киян «відпочивали» у зоні ЧАЕС. За такий екстремальний відпочинок у зоні ЧАЕС черговим сталкерам із Києва доведеться сплатити штраф від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.