У жителів Вишгородщини тричі виявляли наркотики
Різноманітні наркотичні речовини були виявлені у трьох населених пунктах Вишгородського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/109481543_2712419249016624_7658560112945033649_n.jpg)
Про це повідомляє Вишгородський відділ поліції.
Так, у селі Хотянівка двоє жителів Вишгорода виготовляли наркотичні речовини. Як стверджують вони - для особистого вживання. Під час обшуку у них вилучили понад 20 стебел коноплі, шприци з опіумом та макові голівки.
А у селі Глібівка під час відпрацювання населеного пункту поліцейські помітили чоловіка з підозрілою поведінкою. При поверхневому огляді у 38-річного жителя села виявили гранульовану речовину, схожу на психотропну.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/110236690_2712419329016616_7836775721911151102_n.jpg)
Натомість, у Вишгороді поліція затримала місцевого жителя, який при собі мав порошкоподібну речовину, зовні схожу на амфетамін.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/109566743_2712419432349939_2679339654359326787_n.jpg)
Виявлені речовини вилучили та піддадуть експертизі.
Відриті кримінальні провадження за ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів).
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що у Лебедівці на Вишгородщині знайшли наркотики.
Фото - Вишгородський відділ поліції.