#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Головні новини
Україна-суспільство

У жовтні платіжки за опалення можуть зрости на 15–16%

15.09.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

З 1 жовтня 2020 року українські компанії - постачальники тепла зможуть кілька разів на рік змінювати тарифи.

Фото: ІА «Погляд»

Про це повідомили в ТОВ «ЮГ-ГАЗ».

Згідно з останнім меморандумом України з МВФ, вже через пів місяця українські компанії-постачальники тепла зможуть переглядати тарифи кілька разів за сезон.

Відтак в ТОВ «ЮГ-ГАЗ» не виключають, що вже найближчим часом сума платіжки за опалення для українців збільшиться, ба більше – ціна буде зростати щомісяця.

«Наприклад, якщо у жовтні за опалення однокімнатної квартири доведеться платити близько 1,1 тисячі гривень, то вже в грудні тій же квартирі прийде платіжка в 1,2-1,3 тисячі гривень», – пояснюють в компанії.

Серед причин збільшення тарифів на опалення називають зміни ринкових цін на газ, а також вартості транспортних послуг. Зокрема, «Погляд» інформував, що у вересні вартість газу виросте на 45%. Зростання цін пояснюють підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно відбувається напередодні опалювального сезону.

Фото: ІА «Погляд»

Зауважимо, дієвий спосіб зменшити суми у платіжках за опалення віднайшли у Вишгороді. Який? Дивіться у сюжеті «Погляду».

А ще наші журналісти повідомляли, як жителі Ірпеня відреагували на нещодавнє підвищення тарифів на обслуговування тепломереж втричі.