#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Світ-суспільство
Україна-суспільство

У застосунку Дія з’явиться посвідка на проживання

10.11.2021 2 Бобрик1 Юлія1 0

Експериментальний проєкт дозволить іноземцям та особам без громадянсьтва пред’являти документ, що посвідчує їх особу у мобільному застосунку Дія.

Дія

10 листопада Кабмін ухвалив постанову, яка дозволить показувати в Дії посвідку на постійне проживання чи на тимчасове проживання.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Щойно ухвалили на засіданні Кабміну постанову, яка дозволить відображати у Дії вид на тимчасове/постійне проживання (біометричні). Скоро запустимо!»

Михайло Федоров
Telegram @FEDOROV

Як зазначається у пояснювальній записці постанови, іноземці та особи без громадянства, які перебувають на території України на законних правах у такий спосіб тепер зможуть пред’являти документи, що посвідчують їх особу в мобільному застосунку Дія, користуючись публічними послугами нашої країни.

До слова, за даними Мінцифри, застосунком Дія в Україні вже користується 54% серед користувачів Android. Наразі у Дії є 12 цифрових документів, найпопулярніший з яких, враховуючи сьогоднішні реалії,– СOVID-сертифікат.

Нагадаємо, з 9 листопада в центрах масової вакцинації у Бучі, Броварах і Нових Петрівцях запрацювали офлайн-пункти підтримки Дії. Згодом такі пункти мають відкрити у Борисполі, Фастові, Білогородці та Білій Церкві. А до кінця цього тижня загалом в Україні планують запустити більше ста пунктів у 20 областях.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.