У Яготині оштрафували продавчиню, яка продала дитині алкоголь
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66382249_1226659337512202_2446683409280401408_n.jpg)
Інспектором з ювенальної превенції, за участі оперуповноваженого СКП Яготинського відділення поліції спільно з працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службою у справах дітей та сім'ї Яготинської районної державної адміністрації, нещодавно проведено вечірнє відпрацювання міста Яготин.
На жаль рейдовою групою були виявлені неповнолітні, які придбали алкогольні напої в одному з таких закладів та збирались їх вживати. На недобросовісну продавчиню, яка продала спиртне дітям, складено адміністравний протокол за ч. 2 ст. 156 КУпАП та направлено на адміністративну комісію, для обрання розміру штрафу.
На меті даних заходів є профілактика, попередження та виявлення злочинів. Працівники поліції закликають громадян, які стали свідками продажу чи купівлі неповнолітніми цигарок або алкоголю, зупинити і продавця, і дитину, а також повідомити про такий факт в правоохоронні органи для вжиття жорстких заходів реагування