У Яготині демонтують пам'ятник Жукову
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/big-56c30e2aff9367507f024817-56c47e7f8d02e-1bc8vk0-2000x1500.jpg)
У місті Яготин на «Алеї Слави» й досі стоїть пам'ятник Маршалу Радянського Союзу Жукова Г.К.
Голова Верховної Ради України А. Парубій надіслав лист до міської ради Яготина із вимогою дотримуватися Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» і демонтувати вищезгаданий постамент.
Тож у місті вирішили прислухатися до вимог та прибрати Жукова із алеї та передати до музейної установи.