Новини
Вишгород
Культура

У Вишгородському «Інтелекті» читали вголос


Гімназія долучилася до ініціативи «LitWorld» - дня виразного читання, який відзначають сьогодні, 3 лютого.

Фото з Фейсбук-сторінки НВК «Гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ступеня».

У першу середу лютого щороку проводиться Всесвітній день читання вголос,  започаткований у 2010 році міжнародним освітнім проєктом «LitWorld». Цьогоріч цей день припав на 3 лютого.

До Всесвітнього дня читання приєднались 173 країни світу, серед них - і Україна. Зокрема, учасниками  ініціативи «LitWorld» стали й учні та вчителі НВК «Гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ступеня». Як повідомили в гімназії, тут сьогоднішній день присвятили виразному читанню та обміну інформацією щодо того, які саме книги та автори найбільше всім подобаються.

Фото з Фейсбук-сторінки НВК «Гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ступеня».

«Всесвітній день читання вголос має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Цей день присвячено силі грамотності та тієї радості, яка виникає, коли ми розповідаємо вголос історії в сім'ї, класі та суспільстві. Читання вголос надзвичайно корисне: стимулює розвиток мозку, поповнює словниковий запас, розвиває увагу та уяву, залучає візуальне та слухове сприйняття, а також моторну активність (рухи губами). Під час читання вголос проявляється схильність людини краще запам’ятовувати інформацію», йдеться у повідомленні.

Як повідомляв «Погляд», громадськість прагне врятувати будинок Сікорського.

Також «Погляд» пройшов коридорами влади різних епох, побувавши у музеї історії урядів України

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.