У Вишгороді зафіксоване незаконне будівництво
Правоохоронці Вишгородщини також задокументували факт порушення правил безпеки під час самовільного спорудження об’єкта.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Politsiya_Vysh.jpg)
Як повідомила Поліція Київської області, нещодавно до Вишгородського відділу поліції надійшов сигнал від депутата міської ради про те, що у місті ведеться незаконне будівництво.
«За цим фактом слідчі поліції відкрили кримінальні провадження за ч.3 ст.197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво)», - йдеться у повідомленні.
Втім, це не перша спроба зупинити це будівництво у Вишгороді. «Депутати вже викликали поліцію з приводу цього будівництва, роботи були призупинені, проте потім вони відновлювались», - зазначила секретар міської ради Тетяна Бражнікова.
Але й це ще не все. Адже незаконне будівництво, як з’ясувалося, ведеться ще й без дотримання техніки безпеки.
«Сьогодні на дорогу з будівельного крану зірвалася балка. На щастя, без потерпілих. Встановлено, що господарська діяльність здійснювалася без необхідних дозвільних документів. Поліцейські провели обшук, у ході якого прийнято рішення щодо вилучення будівельного крана», - повідомляють у поліції, і зазначають, що також порушено кримінальне провадження за ч.1 ст.272 КК України (Порушення правил безпеки під час робіт з підвищеною необхідністю). Триває слідство.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Politsiya_Vysh2-2000x986.jpg)
Раніше "Погляд" повідомляв про найбільшу будівельну аферу Приірпіння.
Фото з відкритих інтернет-ресурсів