#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Кримінальні новини

У Вишгороді зафіксоване незаконне будівництво

10.06.2020 Косянчук Інна 0

Правоохоронці Вишгородщини також задокументували факт порушення правил безпеки під час самовільного спорудження об’єкта.

Як повідомила Поліція Київської області, нещодавно до Вишгородського відділу поліції надійшов сигнал від депутата міської ради про те, що у місті ведеться незаконне будівництво.

«За цим фактом слідчі поліції відкрили кримінальні провадження за ч.3 ст.197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво)», - йдеться у повідомленні.

Втім, це не перша спроба зупинити це будівництво у Вишгороді. «Депутати вже викликали поліцію з приводу цього будівництва, роботи були призупинені, проте потім вони відновлювались», - зазначила секретар міської ради Тетяна Бражнікова.

Але й це ще не все. Адже незаконне будівництво, як з’ясувалося, ведеться ще й без дотримання техніки безпеки.

«Сьогодні на дорогу з будівельного крану зірвалася балка. На щастя, без потерпілих. Встановлено, що господарська діяльність здійснювалася без необхідних дозвільних документів. Поліцейські провели обшук, у ході якого прийнято рішення щодо вилучення будівельного крана», - повідомляють у поліції, і зазначають, що також порушено кримінальне провадження за ч.1 ст.272 КК України (Порушення правил безпеки під час робіт з підвищеною необхідністю). Триває слідство.

Раніше "Погляд" повідомляв про найбільшу будівельну аферу Приірпіння.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів