Новини
Новини Київської області
Вишгород
Спортивні вихідні Київщини

У Вишгороді відкрили нове футбольне поле


За цей рік у місті зросла кількість спортивних майданчиків

У День молоді, 30 червня, Вишгородські футболісти отримали приємний подарунок – нове штучне футбольне поле. Відкрився новий майданчик товариським матчем  між командою Національної збірної України серед ветеранів та командою ветеранів футболу Вишгородщини.

Загалом кількість різноманітних спортивних майданчиків різного профілю у Вишгороді останнім часом збільшилась. Кілька днів тому, як повідомив міський голова Олексій Момот, відбулося символічне відкриття чергового майданчика для гри у футбол та баскетбол – у лісі, поруч з ЖК «Ярославичі», біля будинків 3а та 3б по вулиці Кургузова. Також міський голова повідомив, про намір організувати турнір з призами.

Секретар міської ради Тетяна Бражникова зауважила: «Представники учнівського самоврядування не раз піднімали питання організації дозвілля. За останній рік в місті побудовано багато спортивних майданчиків, зокрема воркаут-майданчик, баскетбольний, футбольні тощо. Попереду у міської ради багато планів з розвитку спортивної інфраструктури. Також на останнiй сесiї внесено змiни до Програми пiдтримки талановитої та обдарованої молодi. Вiдтепер всi заходи Програми можуть фiнансуватись з бюджету».

Фото з фейсбук-сторінки Вишгородської міської ради