Сьогодні Хотянівську сільраду приєднали до Вишгородської міськради
На першому засіданні Вишгородської міськради VІІІ скликання депутати прийняли присягу, обрали секретаря ради та розглянули низку організаційних питань.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Sesiya_osn.jpg)
Сьогодні, 26 листопада, відбулася сесія Вишгородської міської ради нового скликання. Новообрані депутати склали присягу, потім міський голова Олексій Момот вручив посвідчення депутатів. До Вишгородської міської ради обрано 26 депутатів від 6 політичних сил.
На розгляд було винесено 11 питань. Оскільки серед депутатів були такі, хто вперше обраний на цю посаду, і вони не знали, як користуватися пультом для голосування, перед розглядом питань їм провели короткий тренінг.
Секретарем міської ради депутати обрали Марину Мельник, яка була першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади. Також утворено постійні комісії міської ради, затверджено їхній склад тощо. На першій сесії в основному розглядалися організаційні питання, без яких неможлива подальша робота депутатського корпусу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Sesiya2.jpg)
Нині територіально межі відповідальності Вишгородської міськради розширені, адже до Вишгородської ОТГ, окрім райцентру, входять також села Хотянівка та Осещина. Тож одне із питань, що було винесене на сесію: «Про реорганізацію Хорянівської сільської ради шляхом приєднання до Вишгородскої міської ради». Також депутати затвердили положення про старосту сіл Хотянівка та Осещина Вишгородської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Sesiya_Brazh.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Sesiya3.jpg)
Як повідомляв «Погляд», перша сесія Ірпінської міськради пройшла бурхливо.
Також «Погляд» інформував, що з першого разу не обрали голову Київської обласної ради.