Новини
Новини Київської області
Анонси
Акції
Вишгород
Екологія
Земля

У Вишгороді шиють благодійні еко-сумки


Асоціація багатодітних родин «Перлина» знайшла спосіб подарувати приємність багатьом – по ланцюжку, і одночасно зменшити навантаження на довкілля

Що ви робите з одягом, який уже не хочете носити? Скоріш за все, викидаєте, або – кращий варіант – відносите у благодійну організацію. Але буває таке, що якась одежинка трохи потерлася, але загалом тканина виглядає нормально. Нібито й викидати не хочеться, але… що робити?  

У Вишгороді знайшли оригінальний спосіб дати друге життя речам, які стали вже не потрібними, і в той же час зробити подарунки багатьом – відразу. Організація багатодітних родин «Перлина» організувала «Банк одягу», куди кожен може принести те, що йому вже не знадобиться, але що стане в пригоді іншим.

Окрім того, «Перлина» запланувала подарувати набори необхідних для школи канцелярських товарів дітям із вразливих категорій. І кошти вирішили знайти оригінальним чином.

«31 серпня в місті Вишгороді відбудеться благодійний фестиваль ПерлинаFest. Ми всі разом збираємо канцтовари, які на фестивалі отримають дітки з родин пільгових категорій зі всієї Вишгородщини. Кожного дня намагаємося, щось вигадати, цікаве та корисне. Багатодітна мама Ірина Швачко шиє чудові рюкзаки - мішечки з джинсу, який вже не придатний для носіння, а викидати в сміттєвий бак ми не любимо, бо піклуємося про нашу планету. Мішечок зручний, можна використовувати як в школу для спортивної форми так і брати на пляж, магазин тощо», –  повідомила голова «Перлини» Ольга Кондратюк.

Вона розповіла про характеристики мішечків. І це не варто сприймати, як рекламу. Хоча, може, й варто, адже йдеться про доброчинну соціальну акцію. Так ось, усі бажаючі можуть придбати мішечки розміром 37х47, різних кольорів, однотонні та з малюнком – за благодійний внесок, 150 гривень. Ці кошти будуть спрямовані на придбання необхідного шкільного приладдя у межах акції «Збери дитину до школи».

І це ще не все:  бажаючі можуть також придбати зручну еко-сумку для покупок або симпатичний дитячий рюкзачок. «Таким чином ви піклуєтесь про довкілля, допомагаєте соціальному проєкту «Банк одягу»,  даєте роботу багатодітним матусям, а головне – матимете з, стильну еко-сумку», зауважує Ольга Кондратюк.