У Вишгороді працюють новорічні поштарі
Районна організація Червоного хреста України організувала акцію «Доброго дня, люба бабусю!»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/CHH1-1.jpg)
До акції «Доброго дня, люба бабусю!» долучились учні Вишгородської ЗОШ «Сузір'я» , які напередодні написали листи самотнім стареньким Вишгорода – підопчним РОТЧХУ.
Слова прості, але проникливі, й так потрібні людям, які не мають рідних. «Не хворійте будь ласка!», «Не сумуйте! Все буде добре у новому році!»…
Як розповіли червонохрестівці, волонтери загону швидкого реагування Червоного Хреста перетворились на новорічних поштарів і розносили разом зі смачними подаруночками дитячі листи, вручали та читали для стареньких.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/CHH2.jpg)
«День, наповнений дивами! Не передати словами емоції волонтерів та наших підопічних, які сьогодні отримали солодкі подаруночки та листи діток міста Вишгород! Я пишаюся волонтерами та благодійниками Червоного Хреста!», зауважила керівник Вишгородської РОТЧХУ Світлана Рулевська і подякувала всім учасникам акції за підтримку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/CHH3_obr.jpg)
Як повідомляв «Погляд», у Вишгороді дослідники говорили про вірування наших предків
Також «Погляд» інформував, що українська ялинка – серед 10 найкрасивіших у Європі