У Вишгороді працювали незаконні гральні заклади
Правоохоронці Вишгородщини припинили їхню діяльність і вилучили як речові докази 34 комп’ютерних процесори та 33 монітори.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Gralni1.jpg)
Не вперше на Вишгородщині правоохоронці припиняють діяльність гральних закладів, однак незаконний бізнес виникає то там, то там. Цього разу виявити зловмисників допомогли небайдужі громадяни, які повідомили поліцейським, що у Вишгород працюють заклади з гральними автоматами.
«Прибувши за зазначеними адресами, поліцейські вилучили у якості речових доказів 34 комп’ютерних процесорів та 33 монітори, які у подальшому будуть направлені на проведення відповідних експертиз», - повідомили у Вишгородському районному управлінні поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Gralni2.jpg)
Подякувавши небайдужим громадянам за співпрацю, правоохоронці розповіли, що за цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-2 (Займання гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає стягнення штрафу від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Досудове розслідування триває.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Gralni3.jpg)
Нещодавно «Погляд» повідомляв, що у Димері на Вишгородщині виявили незаконні гральні автомати. Поліцейські вилучили 7 комп’ютерних процесорів та 10 моніторів.
Щоб не потрапити на гачок зловмисників, варто пам’ятати, що вони працюють не лише у сфері грального бізнесу. Як повідомляв «Погляд», злочинна схема «родич у біді» й досі працює.
Іноді небезпека приходить, звідки не очікуєш: так, лікарю з Києва оголосили про підозру за спробу вбивства, шахрайство та інші злочини.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram