Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

У Вишгороді поцупили ковпаки з 10 машин


Поліція повідомила, що встановила особи зловмисників, які обкрадали автівки у житловому комплексі «Ярославичі»

Вночі 4 березня у Вишгороді сталося відразу кілька крадіжок на локальній території. «З 2:30 до 4:30 у ЖК Ярославичі злодій на чорній машині украв ковпаки с 10 машин. Написані заяви у поліцію, є відео- і фотофіксація», повідомили користувачі Фейсбук-групи «Вишгород Вышгород Vyshgorod Uptown Вишгородський район Київщина». Люди нарікали на бездіяльність поліції, і висловлювали здивування – навіщо встановили камери відеофіксації біля ЖК, якщо на них посадовці не звертають уваги.

Відео можна переглянути за посиланням.

Та попри песимістичні коментарі щодо цієї ситуації Вишгородський відділ поліції запевнив, що правоохоронці нею займаються, відео з камер спостереження долучено до матеріалів перевірки.

«Особу та автомобіль встановлено, проводяться оперативні заходи щодо затримання та притягнення до відповідальності винного. До Вишгородського відділу поліції надійшло 5 заяв щодо вчинення крадіжок в цьому житловому комплексі», повідомляють правоохоронці, і зауважують, що про затримання крадія буде проінформовано додатково. Також просять усіх, хто опинився в подібній ситуації і ще не звернувся до поліції, зробити це.