#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Суспільство

У Вишгороді підписують петицію щодо реорганізації ДЮСШ з водних видів спорту

22.02.2021 0 Косянчук Інна 0

Станом на сьогодні, 22 лютого, зібрано169 підписів з необхідних 150 за відміну рішення про об’єднання двох дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Скріншот з сайту e-dem.ua

«Зупинити реорганізацію ДЮСШ з водних видів спорту» -  петицію під такою назвою опубліковано на сайті електронних петицій e-dem.ua. Автор петиції – мама вихованця цієї ДЮСШ Вікторія Поплавська.

«У зв'язку з рішенням Вишгородської міської ради від 28.01.2021р Вишгородська міська ДЮСШ з водних видів спорту має бути об'єднана з Вишгородською міською комплексною ДЮСШ. Ця подія зруйнує обидві школи, одна позбудеться статусу школи 1-ої категорії, інша буде перевантажена. 3 лютого на мітингу проти об'єднання були тренери обох шкіл. ДЮСШ з водних видів спорту створилась в 1992 році та існує з того часу як самостійна юридична одиниця завдяки специфіки своєї діяльності», -

з тексту петиції

Також автор документа звертає увагу на те, що ДЮСШ з водних видів спорту виховала багатьох чемпіонів, які регулярно здобувають перемоги на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Нині у цій ДЮСШ під керівництвом висококваліфікованих тренерів займається понад 200 дітей-спортсменів - академістів, веслувальників, яхтсменів.

Скріншот з сайту e-dem.ua

«За одну добу, без погоджень з відповідними органами, без обговорень, без консультацій, без економічних обґрунтувань, як цього вимагають закони, що регулюють реформу децентралізації, міська рада цинічно вирішила закреслити всю історію школи та її здобутки. Ліквідація школи як окремої юридичної особи зробить неможливим повноцінний розвиток дитячих водних видів спорту та позбавить наше місто привабливості спортивними можливостями. Вимагаємо від депутатів міської ради відмінити поспішне необгрунтоване рішення сесії від 28.01.2021р., яке було прийнято з грубими порушеннями Закону України та регламенту та зупинити реорганізацію для збереження її статусу і подальшого розвитку водних видів спорту та популяризації їх серед дітей та молоді. Вимагаємо від депутатів довести справою свою турботу за майбутнє дітей нашого міста та ОТГ та прийняти рішення про відміну рішення /реорганізації наших шкіл та зберегти їх, як окремі юридичні особи», -

з тексту петиції

«Так, громада використала черговий інструмент демократії, щоб її почули!» – прокоментувала результати збирання підписів під петицією депутат Вишгородської міської ради Тетяна Бражнікова.

І, звертаючись через свою Фейсбук-сторінку до міського голови Вишгорода Олексія Момота, Тетяна Бражнікова зазначила: «Шановний Олексію Вікторовичу! Якщо для Вас це не порожній звук, включіть до порядку денного найближчої сесії ВМР питання про відміну рішення про реорганізацію ДЮСШ (проект ми подали ще напередодні останньої сесії) та збережіть ДЮСШ з водних видів спорту як окрему юридичну особу».

Нагадаємо, «Погляд» повідомляв, що боротьба за Вишгородську ДЮСШ з водних видів спорту вийшла на рівень міністерства.

Раніше «Погляд» розповідав, що 3 лютого тренери, батьки вихованців ДЮСШ з водних видів спорту та громадськість вийшли на акцію протесту, де висловили свою незгоду із рішенням сесії Вишгородської міської ради. Вони мають намір відстояти школу, яка готує спортсменів – гордість країни.

Міський голова Олексій Момот, втім, у своєму відеозверненні заявив, що ДЮСШ з водних видів спорту фактично прийнята у підпорядкування міста без жодного майна і без тренувальної бази.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.