Новини
Вишгород
Суспільство
Надзвичайні новини

У Вишгороді нацгвардієць врятував чоловіка


Коли військовослужбовець Першої президентської бригади побачив, що людина на зупинці втрачає свідомість, не розгубився і надав першу долікарську допомогу.

Фото Першої Президентської бригади

Подія, про яку розповіли у Першій президентській бригаді оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка, яка дислокується у Вишгороді, сталась учора, 10 березня, на зупинці громадського транспорту у центрі міста.

Люди чекали автобус, серед них у свій позаслужбовий час був і командир роти оперативного призначення на бронеавтомобілях Першої президентської бригади старший лейтенант Едуард Полозняк. Раптом він побачив, що на його очах один чоловік втрачає свідомість.

«Неподалік від мене стояв чоловік років 40-45 на вигляд, який раптово втратив свідомість. Я не розгубився, а одразу підбіг до нього. Коли я побачив, що його обличчя різко почало набирати синюватого відтінку, а з рота йти піна, я зрозумів, скоріш за все це приступ епілепсії», -

Едуард Полозняк

Боєць не розгубився і, використавши звичайну ложку, яку йому дали люди, що стали свідками ситуації, Едуард Полозняк не дав задихнутись чоловікові та викликав швидку. Медики прибули за кілька хвилин і далі зайнялись порятунком чоловіка.  

«Особовий склад пишається гідним вчинком старшого лейтенанта. За свій вчинок Едуард Полозняк отримає заохочення від командування бригади», кажуть у Першій президентській.

Ми розповідали, як на Вишгородщині, на базі Першої президентської бригади, відбулися збори кінологів. Чотирилапі «солдати» показали своє вміння.

У Вишгороді започаткували традицію присвоєння статусу почесних громадян міста посмертно: ними стали герої АТО. Посвідчення отримали члени родин загиблих бійців.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.