Ворзель
Відбудова регіону
Бучанський район

У Ворзелі відновили знищене росіянами відділення медико-психологічної реабілітації

Тут прийматимуть як військових, так і цивільних. Лікування для кожного пацієнта підбирають індивідуально та регулярно проводять групові тренінги.

У Ворзелі відновили знищене росіянами відділення медико-психологічної реабілітації - зображення

Київщина день за днем відновлює медзаклади, що були зруйновані і пограбовані окупантами. На сьогоднішній день регіон відновив повноцінну роботу понад 100 медустанов із 130 пошкоджених чи зруйнованих. Так, у Ворзельському обласному центрі ментального здоров’я щойно відкрили нове відділення медико-психологічної реабілітації у відбудованому приміщенні, яке найбільше постраждало від дій окупантів.

Про це розповів голова КОВА Руслан Кравченко.

За його словами, медустанова перебувала під окупацією з перших днів війни, була пошкоджена обстрілами та розграбована росіянами, які жили в закладі і нищили все навколо.

Впродовж 2023 року заклад інтенсивно відбудовували за допомогою міжнародних та громадських організацій, а також відновлювали медичну базу для надання якісних психологічних та реабілітаційних послуг.

Нове відділення на 25 ліжок має 3 реабілітаційні кімнати, де надають понад 20 різних послуг. Тут прийматимуть як військових, так і цивільних. Лікування для кожного пацієнта підбирають індивідуально та регулярно проводять групові тренінги.

Для ефективної та швидкої реабілітації застосовують сучасне технічне обладнання: новітні VR-шоломи, які ефективні в роботі, якщо пацієнт має гіперпильність, тривожність. Є також програмно-технічний комплекс RehaCom, який використовують при лікуванні тих, хто має проблеми через тривале виснаження. Активно до реабілітації пацієнтів залучають волонтерів.

Нагадаємо, у Лютежі Вишгородського району Київської області відновив роботу реабілітаційний центр, який був пошкоджений під час бойових дій у 2022 році. Це заклад Міністерства соціальної політики і його відбудували за сприяння Товариства Червоного Хреста України та Червоного Хреста Люксембургу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.