Новини
Вишгород
Культура
Київщина-суспільство

У Вишгороді створять історичний пішохідний тур

Всі охочі зможуть дізнатися все про літописний Вишгород.

У Вишгороді створять історичний пішохідний тур - зображення
Фото: Управління туризму Київської ОДА

На Київщині створять новий цікавий пішохідний тур "Історичними стежками Вишгорода". Про це повідомили на Facebook-сторінці управління туризму Київської ОДА.

"До Вашої уваги стежки літописного Вишгорода — міста, перша згадка про яке як резиденцію княгині Ольги сягає 941 року. Міста, у якому любили перебувати київські князі; міста, яке понад триста років було другим після Києва за своїм політично-культурним значенням".

Управління туризму Київської ОДА

Під час екскурсії туристи зроблять шість зупинок. Зокрема, побачать Історичний музей, який  має унікальне за своїм складом та різноманіттям історичне та археологічне надбання. Наступна зупинка – Музей давньоруського гончарства ВІКЗ, після чого храм святих Бориса та Гліба УПЦ та набережна "Чайка", перлина Вишгорода, де опиняєшся на зрізі кількох епох: з одного боку – рукотворна сучасність, а з іншого – древні пагорби, що приховують таємниці княжих часів. Далі туристам пропонують подивитися на місто очима Тараса Шевченка, побачивши місцини, які надихнули великого поета на написання начерку "Вижгород". А на завершення – озера Бегемотики, які стали однією з туристичних візитівок міста.

Нагадаємо, у Переяславі до Дня закоханих відбудеться дискусія про "любов по-українськи".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.