Новини
Україна

У військових ЗСУ з'являться власні кухарі


Фото: Міністерство оборони України

Збройні сили України планують відмовитись від послуг інших фірм, натомість найматимуть для приготування їжі власних кухарів.

Про це стало відомо з допису Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

У повідомленні нагадали, що з 2017 року військових перевели на нову систему харчування. За два минулі роки на систему перейшли 73 військові частини, а у 2019 році планують, що до системи долучиться ще 285 частин.

Раціон військовослужбовців також розширився: замість 32 у меню з'явилось 396 позицій. Командири кожних частин можуть з переліку страв самі обирати меню для своїх підлеглих.

У ЗСУ заявили, що планують перейти від послуг фірм-аутсорсерів, які готують їжу, до наймання власних кухарів, що буде більш прозоро.

Однак нещодавно суд скасував дію наказу Міноборони України щодо переходу на нову систему харчування, тож поки доля реформи невідома. Позов на МОУ, за словами радника міністра Степана Полторака, подала особа, яка має стосунок до фірм, котрі постачали продукти ЗСУ.

"Погляд" також повідомляв, що в ЗСУ врегулювали питання щодо надання вихідних військовим за неробочі дні, в які вони працювали.