Новини
Кримінальні новини
Київ

У відділенні банку привласнили понад 12 млн грн

11.11.2020 Дар'я Сафронова 0

У Києві заступниця директора регіонального банку незаконно заволоділа коштами в особливо великих розмірах.

Фото: kyiv.gp.gov.ua

Як повідомляє Київська міська прокуратура, упродовж 2013-2014 років заступниця директора надавала клієнтам підроблені документи, що підтверджували належність передачі банку коштів за депозитним договором.

Таким чином клієнти банку втратили коштів на загальну суму 12 300 000 грн, які обвинувачена використовувала на власний розсуд.

За скоєне експрацівниці банку пред’явлено обвинувачення Кримінального кодексу України. Правопорушниці загрожує до 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

Раніше «Погляд» вже повідомляв, що начальниці центрального відділення державного банку у місті Києві повідомлено про підозру в заволодінні коштами громадян у сумі понад 1 млн грн. Використовуючи чужий логін і пароль, працівники банку без відома клієнтів змінювали інформацію, яка обробляється в системі. Таким чином зловмисники створювали офіційні банківські документи і проводили фіктивні операції із зняття готівки з карткових рахунків потерпілих.

«Погляд» писав, що під час дистанційного відкриття рахунку можна використовувати цифровий паспорт у мобільному застосунку «Дія».