У Василькові вручили смачні подарунки малозабезпеченим дітям
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Василькові 30 травня діти із малозабезпечених родин та сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, отримали смачні подарунки: продуктові набори та солодощі.
![У Василькові вручили смачні подарунки малозабезпеченим дітям](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/9ccb0ef91fa4.jpg)
Таку допомогу передбачено міською програмою «Родина». Вручали подарунки у Васильківському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/d18640938bd8.jpg)
Діти – наше майбутнє. Кожна їхня посмішка і радість безцінні, а Міжнародний день захисту дітей ще раз нагадує про те, що веселе і щасливе дитинство повинно бути у кожної дитини.
Повідомляє Васильківська міськрада