У Василькові триває благодійна акція «Щастя дитини в твоїх руках»
Упродовж трьох днів, з 22 по 24 листопада, у Василькові проходить благодійна акція з метою збору продуктів та засобів гігієни для дітей-сиріт, із малозабезпечених сімей або тих, чиї родини опинились у складних життєвих обставинах.
![У Василькові триває благодійна акція «Щастя дитини в твоїх руках»](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76794671_701107203711014_7051401848292376576_n.jpg)
Акція відбувається з 12-00 до 20-00 у супермаркеті «Сільпо», на входах в який стоять кошики для збору пожертвувань. Кожен бажаючий може придбати у магазині будь-що на свій розсуд і покласти до кошика.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75456840_987078138339221_8474317349451726848_n.jpg)
Зібрані товари волонтери благодійного фонду «Незалежна країна» та фонду «Допомога ближньому» розсортують та роздадуть нужденним родинам.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78410174_485910925612899_6023350229984608256_n.jpg)
Долучаючись до акції, ви маєте змогу зробити маленьке свято для дітей!