Новини
Васильків
Кримінальні новини

У Василькові судитимуть двох збувачів наркотиків


Двом жителям Білоцерківщини, які систематично збували наркотичні та сильнодіючі лікарські засоби наркозалежним особам, вже оголосили підозри, а незабаром їх подальшу долю вирішить Васильківський міськрайонний суд.

У Василькові судитимуть двох збувачів наркотиків

Участь у викритті двох наркозбувачів 35 та 56 років брали працівники управління протидії наркозлочинності та слідчі Васильківського відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Як повідомили журналісту «Погляду» у Васильківському відділі поліції, щоб викрити зловмисників, було здійснено 4 оперативні закупівлі наркотичних речовин та проведено низку обшуків за місцем проживання наркоторговців. Усе, що знайшли – наркотичні та сильнодіючі лікарські засоби, інші речові докази, – направили на експертизу.

Чоловіків, раніше судимих за наркозлочини, було затримано в порядку ст. 208 КПК України. Їм вже оголошено підозри відповідно до відкритих кримінальних проваджень за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів) та за ч. 3 ст. 321 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання чи збут сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.