Новини
Васильків
Кримінальні новини

У Василькові призначили нового керівника відділу поліції


12 квітня тимчасово виконуючим обов'язки начальника Васильківського відділу поліції №1 Обухівського районного управління поліції, призначено полковника поліції Євгена Бузоверю.

фото Обухівське районне управління поліції

Нового керівника підлеглим представив очільник поліції Обухівщини Олег Петренко, повідомляє Обухівське районне управління поліції.

фото Обухівське районне управління поліції
Що відомо про новопризначеного

Раніше Євген Бузоверя обіймав посаду заступника начальника відділу поліції №2 (м. Ірпінь) Бучанського районного управління поліції.Євген Юрійович розпочав службу в органах внутрішніх справ з 1998 року, тривалий час працював оперативником та перебував на керівних посадах.

фото Обухівське районне управління поліції

Новопризначений керівник повідомив, що прикладе максимум зусиль, аби громадяни були у безпеці, а відділ поліції ефективно та злагоджено працював. Також закликав особовий склад до сумлінного виконання службових обов’язків, дотримання дисципліни та законності.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, як заради розваги у Василькові іноземець застрелив лелеку, а також про те, як на Київщині озброєні чоловіки грабували будинки

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.