Васильків
Події

У Василькові відбулися навчання з техніки безпеки під час НС

Участь у безпековому заході взяли кілька десятків містян.

У Василькові відбулися навчання з техніки безпеки під час НС - зображення
Фото: Дом

Як повідомив державний телеканал "Дом", 13 лютого, у Василькові пройшли навчання з техніки безпеки та поведінки під час надзвичайних ситуацій.

Загалом на захід зібралося понад три десятки городян. Участь у тренінгу була відкритою.

Спеціалісти пояснили громадянам, як користуватися зброєю, надавати першу медичну допомогу, поводитися у разі виявлення боєприпасів та мін.

Окрім цього, зазначається, що організатори навчань розповіли, що такі навички знадобляться в разі ДТП, отримання травм і просто в мирних умовах життя.

Зауважимо, що наступний тренінг пройде 20 лютого в Миронівці. Взяти участь у навчаннях безкоштовно можуть усі охочі від 18 років. Батьки можуть приводити із собою дітей.

Раніше повідомлялося, що у Фастові інструктори тероборони провели навчання населення. Це лише вступне навчання, надалі заняття із цивільними громадянами продовжуватимуть.

Між тим, на полігоні під Києвом тероборонці опановували застосування протиракетних комплексів. Курс з підготовки інструкторів-операторів для комплексів "Стугна" і "Корсар" триває 10 днів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.