Новини
Здоров'я
Київ

У ЦВК виявили COVID-19

29.07.2020 Оксана Кириленко 0

У Центральній виборчій комісії посилили карантинні заходи.

фото з відкритих джерел

Громадян просять без нагальної потреби не заходити до адмінбудівлі ЦВК, а в разі відвідування – обов'язково одягати маски і рукавички, дотримуватися дистанції і не допускати скупчення людей.

«Оскільки така ситуація склалася під час активної підготовки до місцевих виборів 2020 року, наше завдання полягає у створенні безпечних умов роботи Комісії загалом та взаємодії наших працівників з відвідувачами зокрема», - зазначили в установі.

Подання кандидатур до складу територіальних виборчих комісій приймаються з 27 липня до 5 серпня 2020 року включно на другому поверсі адміністративного будинку Комісії.

З метою спрощення процедури та мінімізації контактів між відвідувачами є можливість попереднього запису представників суб’єктів подання кандидатур до складу територіальних виборчих комісій для подання документів. Щоб зайвий раз не стояти у черзі та не наражатись на небезпеку, можна попередньо записатись на конкретну годину за телефоном: (044) 256 – 81 – 66.

Зазначимо, ми повідомляли, що у депутата від “Слуг народу” виявили коронавірус.

Це не перший депутат у вищезгаданій фракції, який захворів на коронавірус. Раніше COVID-19 виявили у Максима Перебийноса.