Біла Церква
Суспільство

У Тетіївській громаді проведуть акцію на підтримку літніх людей

Організатором акції виступає комунальне підприємство "Соціальний центр".

У Тетіївській громаді проведуть акцію на підтримку літніх людей - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба Тетіївської ОТГ повідомляє, що на території громади з 2 по 28 лютого триватиме акція "Скарбничка добрих справ".

Так, у відділеннях стаціонарного догляду КП "Соціальний центр" проживають бабусі та дідусі, які виявляють інтерес та цікавість до різних видів рукодільних занять: в’язання, вишивання, малювання картин за номерами чи картин-антистрес.

Мета заходу – зібрати гроші на закупівлю матеріалів для рукоділля та творчості – шпиці для в’язання, гачки, нитки, тканину для вишивання, бісер, олівці, фарби, фломастери для малювання та інше.

Зазначається, що ці речі можна купляти самим та передавати до закладу КП "Соціальний центр", який розміщується у місті Тетіїв на вулиці Януша Острозького, будинок 5. Також можна перевести кошти організації.

Нагадаємо, лікарня у Фастові отримала від благодійників нове обладнання для дитячого відділення. Вартість обладнання, яке придбали для Фастівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, складає 950 тисяч гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.