Новини
Суспільство
Новини світу

У світі шириться тенденція називати дітей на честь коронавірусу


Пара в центральному індійському штаті Чхаттісгарх назвала своїх новонароджених близнюків Короною і Ковідом під час загальнонаціонального блокування країни, викликаного пандемією коронавирусу. Про це повідомляє видання Аljazeera.

Близнюки, хлопчик і дівчинка, народилися в державній лікарні в столиці штату Райпур 27 березня, через два дні після вступу в силу заборони, що порушує повсякденне життя.

«Пологи відбулися після кількох труднощів, і тому ми з чоловіком хотіли зробити цей день незабутнім», - сказала Пріті Верма, 27-річна мати близнюків, інформаційному агентству Press Trust of India.

Пара сказала, що імена будуть нагадувати їм про труднощі, з якими вони зіткнулися під час блокування і перед успішним приїздом до державної лікарні минулого тижня. Верма сказав, що під час пологів їм не допомогли, так як члени їх сімей не змогли дістатися до Райпура через блокування.

«Із зупинкою руху автотранспорту ми обидва дісталися до лікарні якось пізно вночі після багатьох страждань. Оскільки пологи відбулися після таких труднощів, ми хотіли, щоб імена були такими, що запам'ятовуються і унікальними », - сказала вона агентству dpa, натякаючи що персонал лікарні запропонував імена.

«Крім того, ці імена гарні самі по собі, з короною латинського для корони», додав Vinay Verma, батько. «Крім того, ми хочемо, щоб страх, пов'язаний з цими іменами, припинився, і громадськість зосередилася на санітарії та гігієні».

Однак батьки повідомили, що з боку старійшин чиниться тиск, і вони можуть пізніше змінити своє рішення і перейменувати своїх дітей.

Незвичним ім’ям  Ковід назвали немовля і в Росії. Це сталося в Кемеровській області у Новокузнецьку. Хлопчик отримав ім'я Ковід (COVID, абревіатура від англійського COrona VIrus Disease), повідомляє Уніан з посиланням на URA.Ru.    

Батьки дитини назвали це ім'я оригінальним і відзначили, що його не існувало раніше. Пара також вважає ім'я Ковід має сильну енергетику. «Це не Ваня, Саша, Толя або Коля. Ні з ким не сплутаєш», - підкреслили батьки дитини. На їхню думку, ім'я принесе дитині удачу в житті.