Новини
Новини Київської області
Бориспіль

У Студениківській ОТГ встановлять камери відеоспостереження через крадіжку свиней


Прикра подія сільського масштабу сталася у селі Пристроми.

Фото з ГуглМапс

Там нещодавно злодії дійшли до того, що вкрали навіть свиней із невеликого підсобного господарства, зрізавши замки болгаркою.

Про це розповіли на сесії Студениківської сільської ради.

І взагалі в Пристромах найгірша криміногенна ситуація в усій ОТГ.

Тож на сесії ухвалили рішення щодо роботи у двох напрямках – організація спільного патрулювання поліції і загонів самооборони та встановлення камер відеоспостереження.

Фото: Студениківська ОТГ

Наразі заступник голови Григорій Кобялко та керівник Центру безпеки Василь Байло об’їхали села громади та визначилися із кількістю камер відеоспостереження по кожному населеному пункту. У Пристромах потрібна аж 21 камера. Вартість відеоспостереження складає майже 400 тисяч. Йшла мова про і про дообладнання камерами всіх інших сіл громади.

Наразі також ведуться переговори із оператором мобільного зв’язку Київстар про встановлення веж. Є домовленість щодо села Соснова та Козлів, а найгірша ситуація із зв’язком у селі Сомкова Долина. Переговори продовжуються, питання щодо виділення землі під розміщення веж буде винесено на наступну сесію.

Як повідомляв «Погляд», прокуратура вимагає відшкодувати майже 2 млн грн збитків ОТГ Переяславщини.

«Погляд» розповідав, що об’їзну дорогу в Переяславі планують реконструювати.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.