Новини
Здоров'я
Київ

У столиці виявили за минулу добу 169 хворих на коронавірус


Летальних випадків - 8.

Фото з відкритих джерел

«169 підтверджених випадків захворювання на коронавірус за добу в столиці. Померли 8 людей. Усього за період пандемії в місті 2581 летальний випадок від вірусу. А підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 134 675», – повідомив Віталій Кличко.

Серед нових хворих:  96 жінок віком від 18 до 93 років, 67 чоловіків віком від 19 до 82 років. А також 3 дівчинки віком від 12 до 16 років та троє хлопчиків від 1 місяця до 17 років.

«Найбільше випадків захворювання виявили в районах: Дарницькому та Святошинському – по 35, Деснянському – 23 та в Дніпровському – 22 випадки», – зазначив Віталій Кличко.

Проте одужали минулої доби 122 людини. Загалом коронавірус подолали 91 925 киян.

 «Погляд» пиcав, що вакцину NovaVax Україна почне отримувати з липня 2021 року.

Раніше ми також повідомляли, що першим регіоном України, який отримає вакцину від СOVID-19, буде Чернігівщина. Для цього в регіоні вже підготовлений та укомплектований усім необхідним для проведення вакцинації медичний заклад.

Нагадаємо, щеплення населення від коронавірусу, яке мало розпочатися 15 лютого, не стартувало  через технічні проблеми логістичного характеру. При цьому медична система України готова до початку вакцинації від коронавірусу: сформовані мобільні бригади та списки тих, кого будуть вакцинувати на першому етапі. Усього передбачається 5 етапів. Усі вони викладені в «дорожній карті» вакцинації від COVID-19.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.