Новини
Технології
Київ

У столиці відкрили перший офлайн простір Diia.Space


Пілотний проєкт запрацював у Києві з понеділка.

Мінцифра

Про це повідомила Мінцифра.

15 листопада в інноваційному парку UNIT.City. відкрили офлайн простір Diia.Space, де громадяни зможуть дізнатися більше про проєкти та сервіси від екосистеми Дія, а також про те, як можна використати їх у повсякденному житті та бізнесі. 

Зокрема, у новій офлайн-точці українці зможуть отримати безоплатні консультації від міжнародних експертів через маркетплейс OnFrontiers, освітній серіал «Стартуй стартап» на порталі Дія.Цифрова освіта, дашборди малого та середнього бізнесу, E-Export School) серед резидентів UNIT.City, інвесторів та іноземних відвідувачів.

«У локації Diia.Space на вас чекає команда амбасадорів екосистеми Дія, яка детально розповість вам про всі ці проєкти. Ви зможете подивитися рекламні матеріали та відео під брендом Дія, щоб краще зрозуміти, як використовувати державні цифрові інструменти для своїх щоденних справ і втілення глобальних бізнес-проєктів».

Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграці

Diia.Space розташована в інноваційному парку UNIT.City за адресою: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус В9. Працюватиме офлайн простір у будні з 09:00 до 18:00.

Нагадаємо, днями у додатку «Дія» з’явилася довідка про одужання від коронавірусу.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.