Новини
Київ

У столиці створять багатофункціональний парк із інклюзивним оглядовим майданчиком


Базуватиметься сучасний парк навколо озера Срібний кіл між проспектом Миколи Бажана та вулицею Срібнокільською у Дарницькому районі.

Facebook @sribniykil2021

Про це повідомила пресслужба КМДА.

У Дарницькому районі Києва планують створити сучасний багатофункціональний парк «Срібний Кіл». Парк матиме інклюзивний оглядовий майданчик, ігрові майданчики для дітей різних вікових груп за інтересами, зони «тихого» відпочинку, майданчик для вигулу собак, памп-трек, спортивні майданчики із тренажерами та гри у настільний теніс, амфітеатр, а також набережної із фонтаном.

Наразі триває обговорення відповідного проєкту. До 22 листопада кияни зможуть в онлайн-режимі надавати свої пропозиції або зауваження щодо облаштування парку.

Як повідомляв «Погляд», на Білоцерківщині з’являться мікро парк та мурал з технологією доповненої реальності. Натомість у в Білоцерківському та Обухівському районах уже відкрито нові спортмайданчики «Активні парки – локації здорової України».

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.